Ukliďme svět, ukliďme Česko v Kunovicích

Dne 9. dubna se uskutečnila akce Ukliďme Česko, ukliďme Kunovice, jejímž pořadatelem byly společnost Hamé s.r.o., město Kunovice a Fakulta logistiky a krizového řízení v Uherském Hradišti. 

Účastníků bylo zhruba 30 a mezi nimi i členové USUH. Sešli se v 9 hodin ráno před budouvou společnosti Hamé v Kunovicích. Po úvodu jedné z organizátorek, slečny Evy Gebauerové, se všichni přítomní přesunuli k nedalekému Albertu. Zde se nachází spousta přilehlých zelených ploch, které bylo potřeba uklidit.

Odpadků bylo více, než organizátoři čekali a tak bylo nasazení všech přítomných maximální. Mezi členy „úklidové čety“ byla např. i starostka Kunovic, paní Mgr. Ivana Majíčková a místostarosta Ing. Pavel Vardan. Celá akce proběhla úspěšně a organizátoři doufají, že lidé budou k přírodě více ohleduplní a že tak budou mít rok od roku méně práce s úklidem tohoto malebného města.

Za USUH bychom rádi poděkovali slečně Evě Gebauerové ze společnosti Hamé s.r.o., paní Monice Pančochové z města Kunovice a panu doktoru Jakubu Trojanovi z Fakulty logistiky a krizového řízení, za uspořádání této akce.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Close