MÁME ODPLESOVÁNO!

V pátek 23. února 2018 proběhl IX. Reprezentační ples Fakulty logistiky a krizového řízení! Zda úspěšně, to ať posoudí jeho samotní návštěvníci a hosté, kterých nakonec přišlo přes 320. My věříme, že se dobře bavili a budou na tento výjimečný večer ještě dlouho vzpomínat.

Brány Klubu kultury se otevřely v 18:45 hod. a zhruba ve 20 hod. ples svým proslovem zahájila doc. Zuzana Tučková, proděkanka pro tvůrčí činnost, která se taktéž podílela na organizaci plesu samotného.

Již o hodinu později na návštěvníky čekalo první číslo doprovodného programu a to vystoupení kouzelníka Lukáše Šeklina. Svojí show zaujal a rozesmál nejen veškeré přítomné v sále, ale také ochotné dobrovolníky, které vybíral právě z řad diváků.

V mezičase se o hudební a taneční program postarala kapela JáGr Band, která vás fakultním plesem doprovázela již po třetí. Pokud jste se plesu zúčastnili, měli jste možnost koupit si lístky do soutěže o více jak 180 cen. O lístky byl však enormní zájem, někteří je kupovali po hrstech a takový nápor jsme opravdu nečekali.

Ve 22:30 přišlo na řadu druhé vystoupení v rámci doprovodného programu – taneční skupina Local Girl Gang ze Zlína pod vedením zkušené lektorky tance Zuzany Volejníkové. Dle reakcí v sále si dovolujeme konstatovat, že tvrzení, že by vystoupení zaujalo pouze pány, by bylo celkem odvážné.

Opravdu zajímavé momentky vznikly ve fotokoutku, kde jste přiložené rekvizity využily opravdu na maximum a samotné focení pro vás bylo velkou zábavou. O vaše „zvěčnení“ se postarali Radek Klabačka a Romana Musilová. Fotky z plesu naleznete zde a zde.

Vyvrcholením plesu bylo losování hlavních cen, kde si výherci odnesli například židle od společnosti TON, a.s. v hodnotě 10 000,- Kč. Poté už parket patřil všem, co chtěli protančit střevíce a bavili se tak až do samotného skončení plesu. Ti vytrvalejší z vás pak využili vstupu zdarma na naši afterpárty v clubu No. 6.

A co na závěr? Snad jen jedno. Pokud jste se dobře bavili, dejte nám vědět co se vám na letošním plese líbilo. A pokud se vám něco nelíbilo, určitě nám napište taky, zapracujem na tom. A za rok všichni znovu sejdeme na plese, který opět bude stát za to! Děkujeme. 🙂


Vaši organizátoři!

 

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Close