IX. REPREZENTAČNÍ PLES FLKŘ

Srdečně Vás zveme na již IX. Reprezentační ples Fakulty logistiky a krizového řízení, Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně, který se uskuteční 23. února 2018.

Letošní ples pomáhá fakultě organizovat nově vzniklá Unie studentů v Uherském Hradišti a ta s sebou rozhodně přinese pár změn:

Celý ples proběhne přímo v Uherském Hradišti, přesněji v městském Klubu kultury. Někteří hosté tak ocení bezstarostnou dopravu, ti náročnější z vás pak i blízkost klubu No.6, kde můžete tento výjimečný večer završit. Pohodlí přináší i připravovaná online rezervace stolů a koupě vstupenek, kterou ocení zejména studenti kombinované formy.

A co program?
O milovníky tance, zpěvu a hudby se postará kapela JáGr band, která na fakultním plese bude hrát již po třetí. Pro zkušené degustátory alko i nealko nápojů bude po celou dobu otevřen Tomi Bar, který se v těžkých chvílích postará i o vaši chuť k jídlu (chlebíčky, sýrové či uzeninové talíře, nebo také výbornéhot-dogy). Své štěstí můžete pokoušet v soutěži o ceny, z které si dozajista odnesete něco, co vás potěší. Celkově je v soutěži nachystáno přes stovku cen! To vše doplněno o doprovodný program, který zvedne ze židle nejednoho unaveného tanečníka!

Člen skupiny JáGr band na XIII. Reprezentačním plese FLKŘ. Foto: R. Musilová

A to myslíme vážně! Chuť k tanci budou mít určitě všichni přítomni, po shlédnutí tanečního vystoupení Local Girl Gang ze Zlína pod vedením zkušené lektorky tance Zuzky Volejníkové. Nevěříte? Přesvědčte se sami:


Taneční vystoupení nebude jediným doprovodným programem. V průběhu večera se vám představí kouzelník Šeklin, který disponuje více než 18 lety zkušeností ve světě kouzel a na svém kontě má již přes 1 000 vystoupení. Svoji show měl možnost předvést i v americkém Las Vegas.

Kouzelník Šeklin s Karlem Gottem. Zdroj: Archiv L. Šeklina

Komu nebude stačit pouhé tančení na plese, může využít vstupu zdarma (po předložení lístku z plesu) do známého hradišťského klubu Club No6, který se nachází hned vedle Klubu Kultury.

Krom toho, celou akcí vás bude provázet Kamil Blažek, moderátor nedávného Rozsvícení vánočního stromečku UTB, který zpovídal i známého sexuologa Radima Uzla. Proto také předpokládáme, že ho v průběhu našeho večera nic nevyvede z míry.

Klub Kultury se pro návštěvníky otevře již v 18:45 hod., slavnostní zahájení je naplánováno na 19:45 a konec akce v 1:30 hod. ráno.

Předprodej vstupenek bude zastaven dnes v 15 hod., zbylé lístky bude možné koupit na místě, avšak za zvýšenou cenu 200,- Kč.

Tu největší přidanou hodnotu však přináší jedinečná atmosféra, kterou bude tvořit ten nejlepší kolektiv studentů, akademiků, absolventů, zaměstnanců a ostatních přátel FLKŘ. To už je celkem slušné zázemí pro vydařený páteční večer, co myslíte?

Sleduj také web: http://ples.usuh.cz/

Tento záznam byl publikován v Akce . Uložit odkaz do záložek.

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. more information

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Close